Zlatý Zajíček

V sobotu 12. 10. proběhl 3. ročník udílení cen pro nadané děti Zlatý Zajíček. Obec Zaječí v zastoupení panem místostarostou Vítem Lindnerem ocenila talentované děti, kterým se podařilo v loňském školním roce významně uspět v oblasti umělecké i sportovní.

Proběhlo také vyhlášení výtvarné soutěže s tematikou třídění odpadu.

Základní škola Zaječí se zúčastnila soutěže, jak motivovat nejen děti k třídění odpadů. Naší 5. třídě se podařilo získat 1. místo v kategorii 1. stupně. Tímto děkujeme všem, kteří pro nás hlasovali, i za odměnu, kterou jsme si tím vysloužili. Určitě nás tento společný projekt povzbudil do další práce a budeme se snažit i při dalších výzvách být také tak úspěšní jako tentokrát. (5. třída)

Děkujeme obci Zaječí za podporu, všem oceněným gratulujeme a přejeme jim spoustu dalších úspěchů!

Mgr. Lenka Němetzová