Rodičovský účet EduPage

• Nesdílejte prosím své přístupové údaje k rodičovskému účtu se svými dětmi, ty mají svůj žákovský účet.
  • Přihlaste se na webu https://zszajeci.edupage.org/ nebo v mobilní aplikaci EduPage
  • Odkaz k nastavení Vašeho hesla najdete na osobním emailu, který jste škole uvedli. Stačí na odkaz kliknout a heslo si nastavit.
  • Pokud dojde ke ztrátě hesla a nedaří se Vám ke stávajícímu účtu přihlásit, stačí při přihlašování kliknout na „Neznám přihlašovací jméno nebo heslo“ a systém sám pošle na Váš email odkaz, na kterém si heslo znovu nastavíte.
  • Pokud si stále nevíte rady, napište mi na nemetzova@zszajeci.cz nebo se rovnou zastavte u nás ve škole.

Co Vám žákovská elektronická knížka umožňuje?

1. Elektronická omluvenka: Moje docházka – Přidat elektronickou omluvenku – vypíšu datum, důvod a odešlu
  2. Podepisování známek: Známky – vidíte celkový přehled všech známek, po rozkliknutí vidíte podrobnosti, kliknout na Podepsat známky – známky už nebudou tučně, po dalším přihlášení budou tučně jen nové známky
  3. DÚ/Písemky – přehled aktuálních domácích úloh a písemek
  4. Elektronická žádost o uvolnění z výuky (rodinná dovolená, sportovní soustředění apod.)
  5. Třídní kniha – po rozkliknutí vidíte zápisy z třídní knihy, tedy i aktuálně probírané učivo
  6. Zprávy, chat – rychlá komunikace s vyučujícími