Recitační soutěž

Také v letošním roce se na naší škole konala recitační soutěž, ve které jsme letos mohli vidět celkem šestadvacet vystoupení. Porota své rozhodování tedy neměla vůbec snadné, ale do okresního kola mohla poslat vždy jen dva nejlepší recitátory z dané kategorie. Po dlouhém zvažování a posuzování přirozenosti, umělecké hodnoty textu, schopnosti tvořivě interpretovat text a zhodnocení celkové úrovně projevu včetně paměťové stránky se rozhodla následovně:

Výsledky školního kola recitační soutěže 2023/2024

1. místo s postupem do okr. kola2. místo s postupem do okr. kola3. místo
0. kategorie (1. třída)J. VejrostováS. BuchtováK. Podešvová
1. kategorie (2. a 3. třída)R. HeinigeT. PlotěnáA. Kleinová
2. kategorie (4. a 5. třída)A. HerkusS. JuřenováE. Nováčková
3. kategorie (6.a 7. třída)J. PokornýK. KochováJ. Leitner
4. kategorie (8. a 9. třída)D. HerkusV. FrýbertováH. Hlávková

Všem mladým talentům moc gratulujeme a držíme palce v okresním kole! A gratulujeme také všem zúčastněným za jejich odvahu, píli a odhodlání. Vystoupení před publikem nebývá vůbec jednoduché. O to víc si vážíme všech, kteří se rozhodli do soutěže jít! Děkujeme! Nevzdávejte to a příští rok se na vás opět těšíme!

Alena Blanářová